Wybielanie - Klinika stomatologiczna GlamSmile Poznań
791
page-template-default,page,page-id-791,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Wybielanie

 Twoje oczy i zęby są najbardziej zauważaną częścią twarzy. Bez wątpienia każdy chciałby mieć lśniące białe zęby, zamiast matowych i żółtych. Piękny uśmiech jest przyciągającym wzrok sygnałem pewności siebie, zdrowia i atrakcyjności ich posiadacza.

Do 18 roku życia prawie każdy może pochwalić się białymi zębami. Jednak upływający czas, papierosy, kawa, herbata, czerwone wino i leki skutkują matowienie zębów powodując, że stają się one żółte i tracą swój blask.

A więc jeśli nie chcesz z tym żyć – a kto by chciał? – możesz wybrać zabieg wybielania.

Do niedawna wybielanie było zabiegiem czasochłonnym, trwającym od dwóch do nawet kilku tygodni i wymagającym cierpliwości. Obecnie najnowsza technologia  i profesjonalna lampa plazmowa Remewhite wyeliminowały ten problem i pozwoliły nam zaoferować najdelikatniejszą, najbezpieczniejszą i obecnie najszybszą drogę do olśniewającego nowego uśmiechu.  Proces wybielania w gabinecie poprzedzamy wybielaniem w domu dla uzyskania lepszego i stabilniejszego efektu. Po wybielaniu w gabinecie również zalecamy utrwalenie efektu przez używanie nakładek w domu. Udowodniono naukowo, że takie postępowanie daje najlepszy efekt i działa na różne odcienie zębów.

Jak wygląda proces wybielania w gabinecie?

1. Proces wybielania zaczyna się od przeglądu stanu uzębienia. Zęby wymagające leczenia muszą być wypełnione przed zabiegiem wybielania.

2. Z pomocą kolornika określamy obecny kolor zębów.

3. Następnie oczyszczamy zęby z płytki, kamienia i innych złogów.

4. Dentysta aplikuje żel wybielający bezpośrednio na zęby.

5. Następnie zęby pokryte żelem zostają wystawione na działanie światła lampy plazmowej przez 20 min., które jest bezpieczne i bezbolesne.

6. Żel jest usuwany i procedura taka jest powtarzana jeszcze dwa razy.

7. Po trzeciej sesji zęby zostają wypłukane i porównujemy rezultat z wcześniej dobranym kolorem. Teraz możemy podziwiać wspaniały wynik – różnicę – przed i po zabiegu.

wybielanie_02wybielaniez

4 najczęściej zadawane pytania o wybielanie (FAQ)

wybielanie, wybielanie zębów poznań Czy wybielanie jest bezpieczne?
Wybielanie preparatem  bezpieczne i bezbolesne. Nakładanie żelu odbywa się szybko i prosto. Uzupełnienia protetyczne i wypełnienia nie ulegają wpływom środka wybielającego.

wybielanie zębów, wybielanie, wybielanie poznańwybielanie, wybielanie zębów poznań Czy zabieg jest czasochłonny?
Absolutnie nie. W ciągu ok. 1,5 godziny z prawdziwą przyjemnością przywrócimy Twoim zębom nowy blask i kolor.

wybielanie, wybielanie zębów poznań Jakiego rezultatu mogę oczekiwać?
Zabieg wybielania może przynieść polepszenie aż do 10 odcieni – więcej niż wystarczająco, aby rodzina i przyjaciele zauważyli Twoje „nowe Ja”.

wybielanie zębów, wybielanie, wybielanie poznań Czy wybielanie jest drogie?
Wybielanie prowadzone jest pod nadzorem Twojego doświadczonego i przeszkolonego dentysty. Nie ulega kwestii, że jest to najszybsza i najbezpieczniejsza metoda dostępna w dzisiejszej stomatologii. Koszt tego zabiegu, którego rezultatem są pięknie lśniące i białe zęby jest niższy niż suma, którą wydajesz w ciągu roku u fryzjera.

Lśniące białe zęby i Twoje zadowolenie jest naszym celem. Naszą misją jest aby nasz pacjent czuł się szczęśliwy i pewny swojego nowego uśmiechu. Oferujemy najbezpieczniejszy, najszybszy i przynoszące najlepsze obecnie dostępne efekty, zabieg wybielania. Entuzjazm pacjentów zachwyconych swoim nowym wyglądem jest najlepszą oceną tej metody.

Dzięki temu możesz znowu mieć jasne, białe zęby, jakich nie widziałeś odkąd skończyłeś 18 lat.

wybielanie_zebowWybielanie