Protetyka stomatologiczna / zębowa - Klinika stomatologiczna GlamSmile Poznań
21863
page-template-default,page,page-id-21863,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Protetyka

Protetyka zajmuje się odtwarzaniem zębów. W zależności od stopnia ubytku zęba wykonujemy korony, mosty, implanty oraz wyjmowane protezy. W trakcie postępowania protetycznego nasz Zespół zadba zarówno o jak najlepszy efekt estetyczny, jak i o wygodę i fizjologię Pacjenta.

 

W naszej klinice stosujemy korony pełnoceramiczne oraz porcelanowe na podbudowie metalowej, gdzie preferowanymi metalami są stopy metali szlachetnych oraz złoto galwaniczne.

 

Ruchome protezy całkowite wykonujemy w wysoce precyzyjnej technologii z wykorzystaniem akrylu, dzięki czemu protezy te są znacznie bardziej stabilne niż przy tradycyjnym wykonywaniu protez. Dokładne zbadanie Pacjenta oraz współpraca lekarza z wykwalifikowanym technikiem dentystycznym, nowoczesne materiały i technologie gwarantują estetyczny wygląd oraz trwałość protez. Naszym Pacjentom polecamy również rozważenie założenia implantów służących do utrzymania protezy całkowitej, szczególnie dolnej, co podnosi komfort użytkowania protez.