Zespół ekspertów - Klinika GlamSmile
22201
page-template-default,page,page-id-22201,page-parent,page-child,parent-pageid-18859,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Zespół ekspertów

Poznaj zespół specjalistów, którzy dzięki swojemu doświadczeniu i podnoszonym stale kwalifikacjom gwarantują najwyższą jakość usług w naszej klinice.

Lek. stom.

Hanna Marcinowska

Specjalizuje się w: chirurgia stomatologiczna, implantologia, stomatologia estetyczna

Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu w 1992 roku. Od 1993 prowadzi własną praktykę stomatologiczną.

 

Ukończyła wielu prestiżowych kursów między innymi w Szwajcarii i Stanach Zjednoczonych. W 2010 przebywała na indywidualnym stażu u słynnego dr Landsberga w Izraelu asystując przy zabiegach periochirurgicznych. Założycielka Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej (PASE) oraz członkini PSI, ICOI oraz DGZOI.Lek. stom.

Przemysław Marcinowski

Specjalizuje się w: okluzja, ortodoncja, bruksizm, stomatologia estetyczna.

Absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu po której ukończeniu otworzył własny gabinet, jednocześnie odbywając przy tym regularne praktyki w innych gabinetach.

 

Pierwszy w Polsce absolwent prestiżowej Akademii Dawsona w USA oraz ITI Straumann w Szwajcarii. Współzałożyciel i członek Polish Academy of Esthetic Dentistry.

 

Aktywny członek elitarnych stowarzyszeń AES (American Equilibration Society) i EAO (EurAsian Assotiation of Orthodontists) prowadzi szkolenia z choroby okluzyjnej, gdzie przekazuje swoją wiedzę innym stomatologom.

Lek. stom.

Beata Dobrowolska

Specjalizuje się w: endodoncja, stomatologia dziecięca

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Od wielu lat systematycznie poszerza się swoją wiedzę biorąc udział w licznych kursach. Obecnie skupia się przede wszystkim na leczeniu endodontycznym.
Cechuje się doskonałym podejściem do Pacjenta, dzięki czemu jest uwielbiana przez młodych Pacjentów.

 

Prywatnie miłośniczka wspinaczek górskich.

Aneta Dybowska - technik stomatologiczny

Aneta Dybowska

Technik stomatologiczny

Absolwentka Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Toruniu. Do pracy zawsze podchodzi z pozytywnym nastawieniem oraz pełnym zaangażowaniem, a uśmiech nigdy nie znika z jej twarzy. W GlamSmile zajmuje się głównie wykonywaniem planów leczenia protetycznego oraz ortodontycznego pod względem estetycznym w technologii 3D.

Prywatnie uwielbia aktywnie spędzać wolny czas. Jest miłośniczką podróży, podczas których może poznawać inne kultury. Marzy o wyprawie dookoła świata.

ocena
4.7 / 5