Zespół ekspertów

Poznaj zespół specjalistów, którzy dzięki swojemu doświadczeniu i podnoszonym stale kwalifikacjom gwarantują najwyższą jakość usług w naszej klinice.

Lekarz stomatolog

Hanna Marcinowska

Specjalizuje się w: chirurgia stomatologiczna, implantologia, stomatologia estetyczna

Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu w 1992 roku. Od 1993 prowadzi własną praktykę stomatologiczną.

 

Ukończyła wielu prestiżowych kursów między innymi w Szwajcarii i Stanach Zjednoczonych. W 2010 przebywała na indywidualnym stażu u słynnego dr Landsberga w Izraelu asystując przy zabiegach periochirurgicznych. Założycielka Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej (PASE) oraz członkini PSI, ICOI oraz DGZOI.Lekarz stomatolog

Przemysław Marcinowski

Specjalizuje się w: okluzja, ortodoncja, bruksizm, stomatologia estetyczna.

Absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu po której ukończeniu otworzył własny gabinet, jednocześnie odbywając przy tym regularne praktyki w innych gabinetach.

 

Pierwszy w Polsce absolwent prestiżowej Akademii Dawsona w USA oraz ITI Straumann w Szwajcarii. Współzałożyciel i członek Polish Academy of Esthetic Dentistry.

 

Aktywny członek elitarnych stowarzyszeń AES (American Equilibration Society) i EAO (EurAsian Assotiation of Orthodontists) prowadzi szkolenia z choroby okluzyjnej, gdzie przekazuje swoją wiedzę innym stomatologom.

Lekarz stomatolog

Beata Dobrowolska

Specjalizuje się w: endodoncja, stomatologia dziecięca

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Od wielu lat systematycznie poszerza się swoją wiedzę biorąc udział w licznych kursach. Obecnie skupia się przede wszystkim na leczeniu endodontycznym.
Cechuje się doskonałym podejściem do Pacjenta, dzięki czemu jest uwielbiana przez młodych Pacjentów.

 

Prywatnie miłośniczka wspinaczek górskich.

Aneta Dybowska - technik stomatologiczny

Aneta Dybowska

Technik stomatologiczny

Absolwentka Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Toruniu. Do pracy zawsze podchodzi z pozytywnym nastawieniem oraz pełnym zaangażowaniem, a uśmiech nigdy nie znika z jej twarzy. W GlamSmile zajmuje się głównie wykonywaniem planów leczenia protetycznego oraz ortodontycznego pod względem estetycznym w technologii 3D.

Prywatnie uwielbia aktywnie spędzać wolny czas. Jest miłośniczką podróży, podczas których może poznawać inne kultury. Marzy o wyprawie dookoła świata.

Anna Koper

Anna Kopera

Asystentka stomatologiczna, Manager recepcji

W GlamSmile jest odpowiedzialna za pracę asystentek, techników dentystycznych oraz recepcjonistek. Ponadto asystuje przy zabiegach stomatologicznych. Cechuje ją odpowiedzialność, profesjonalizm oraz empatia, dzięki czemu szybko zyskuje zaufanie współpracowników i Pacjentów.

Miłośniczka dobrej literatury i rysunku. Jej pasją jest tworzenie karykatur. Uwielbia także spędzać czas aktywnie, między innymi jeżdżąc na rowerze oraz uczęszczając na zajęcia fitness.

Marta Skrzypczak - technik dentystyczny - glamsmilepoland.pl

Marta Skrzypczak

Technik dentystyczny

Absolwentka Wielkopolskiego Centrum Edukacji Medycznej w Poznaniu na kierunku: technik dentystyczny oraz absolwentka Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu na kierunku: wzornictwo. W swojej pracy zajmuje się protetyką laboratoryjną oraz obsługą systemu CAD/CAM. W naszej klinice odpowiedzialna jest za planowanie ortodontyczne w technologii 3D. Prywatnie miłośniczka podróży, kochająca taniec i muzykę.

Joanna-Figiel-Kuzik-glamsmilepoland.pl

Joanna Figiel - Kuzik

Technik dentystyczny. Technik kosmetologii

Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego w Poznaniu w 2002 roku. Dyplom ukończenia Policealnego Studium Kosmetycznego Anieli Goc w Poznaniu otrzymała w roku 2008. Od tej pory prowadzi własna działalność: gabinet Nailbar by OPI - pierwszy w Polsce autoryzowany salon marki OPI. Duże zdolności manualne, techniczny umysł oraz kreatywność skutecznie wykorzystuje w swoich obu zawodach. W GlamSmile jest odpowiedzialna za wykonanie wszelkiego rodzaju szyn, potrzebnych przy wstępnym leczeniu stomatologicznym. Pracuje także w Centrum Planowania 3D, gdzie tworzy aparaty ortodontyczne w systemie Clear Aligner. Prywatnie optymistka z poczuciem humoru, która uwielbia architekturę, renowację mebli oraz rzeźbę. Ceni sobie kontakt z naturą, a wolne chwile spędza na zajęciach jogi.

ocena
4.7 / 5