O nas - Klinika stomatologiczna GlamSmile Poznań
18859
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-18859,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Zespół gabinetu stomatologicznego GlamSmile Poznań.

 

Gabinet stomatologiczny istnieje od 1992 roku. W 1994 roku przyjęliśmy nazwę Twój Dentysta. Poznań, od 2013 roku, zaistniał na mapie ogólnoświatowej sieci GlamSmile, kiedy to Twój Dentysta zmienił się w GlamSmile. Zajmujemy się stomatologią nazywaną z angielskiego – ,,joint based dentistry”- czyli stomatologią bazującą na funkcji stawów skroniowo-żuchwowych (ssż). Można także nazwać ten rodzaj stomatologii „stomatologią funkcjonalną” (functional dentistry). Dzięki takiemu podejściu do leczenia, zwłaszcza gdy zakładamy implanty, a na nich korony i mosty, uzyskujemy zdecydowanie większy komfort Pacjentów po leczeniu niż w tradycyjnych metodach.

WIEDZA

Lekarze – stomatolodzy oraz chirurdzy kliniki GlamSmile, oprócz standardowego wykształcenia medycznego, swoją wiedzę i umiejętności zdobywają oraz poszerzają w najbardziej prestiżowych ośrodkach na całym świecie.

DOŚWIADCZENIE

Stomatolodzy Kliniki GlamSmile dbają o dobro Pacjentów już od 25 lat. Tak długi okres praktyki pozwolił im na wyjątkowo stabilne ugruntowanie swoich praktycznych umiejętności oraz zetknięcie się z niezwykle szerokim spektrum problemów zdrowotnych.

KWALIFIKACJE

Wiedza i umiejętności lekarzy Kliniki GlamSmile potwierdzone są licznymi dyplomami oraz certyfikatami z ośrodków takich jak m.in. Instytutu Starumanna w Szwajcarii, Dawson Academy w USA i wielu innych.

25

LAT DOŚWIADCZENIA

55925

ZADOWOLONYCH PACJENTÓW

4675

DNI PRACY W GABINECIE

93

ZDOBYTYCH CERTYFIKATÓW

Dr Hanna Marcinowska

Ukończyła studia na Akademii Medycznej w Poznaniu w roku 1992. Od 1993 pracuje w swojej prywatnej praktyce stomatologicznej. Absolwentka kursów w Instytucie Straumanna w Szwajcarii, Curricukum implantologicznego w instytucie doktora Carla Misch’a w USA. Od 2011 Diplomate ICOI. W 2010 roku przebywała na indywidualnym stażu w Izraelu w praktyce dr Landsberga asystując mu przy zabiegach periochirurgicznych. Założycielka PASE, członek PSI, ICOI oraz DGZOI. Współzałożycielka (PASE) Polish Academy of Esthetic Dentistry, członek PSI (Polish Implantology Society), DGZOI and ICOI (International Congress of Oral Implantologists). Dr Hanna Marcinowska specjalizuje się w chirurgii, implantologii i stomatologii estetycznej.

Dr Przemysław Marcinowski

Dr Przemysław Marcinowski ukończył poznańską Akademię Medyczną. Zaraz po ukończeniu studiów otworzył własny gabinet stomatologiczny, jednocześnie praktykując w państwowej przychodni protetyki stomatologicznej. Od 2008 r. jest pierwszym w Polsce absolwentem prestiżowej Dawson Academy w USA na Florydzie oraz ITI Straumann w Szwajcarii. Współzałożyciel i członek Polish Academy of Esthetic Dentistry oraz członek aktywnym AES (American Equilibration Society) i EAO (EurAsian Assotiation of Orthodontists). Dr Marcinowski specjalizuje się w m. in. w chorobie okluzyjnej, bruksizmie, leczeniu ortodontycznym czy zakładaniu licówek. Prowadzi również kursy z okluzji.

Dr Beata Dobrowolska

Dr Beata Dobrowolska ukończyła Uniwersytet Medyczny w Poznaniu. Jej pasją zawodową jest endodoncja. Uwielbiana przez naszych najmłodszych pacjentów. Prywatnie realizuje się wspinając na wysokie góry.