Pierwsza wizyta - Klinika stomatologiczna GlamSmile Poznań
97
page-template-default,page,page-id-97,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Pierwsza wizyta

Jeżeli nigdy nie byłeś w naszym gabinecie przeczytaj poniższe zalecenia. Pomoże to w sprawnym diagnozowaniu i pozwoli Tobie lepiej przygotować się do wizyty.

Wskazane jest abyś przybył na wizytę  10-15 minut wcześniej. Ten czas wykorzystasz na wypełnienie koniecznych, standardowych dokumentów medycznych w celu rejestracji w gabinecie. Zalecamy aby umyć dokładnie zęby przed wizytą. Często zabieg ten poprawia widoczność ewentualnych ubytków w zębach. Nie musisz jednak pamiętać o swojej szczoteczce do zębów. W naszej toalecie zawsze czeka na Ciebie jednorazowa szczoteczka i pasta.
Jeśli celem Twojej wizyty jest kompleksowe leczenie, ale nie zamierzasz zmieniać estetyki swoich zębów możesz wypełnić formularz znajdujący się tutaj. Po wypełnieniu formularza masz jeszcze sporo czasu do wizyty. Jeśli więc przyjdzie Tobie coś do głowy, co wyda się Tobie ważne, powiesz to nam bezpośrednio na wizycie
Jeśli celem Twojej wizyty jest nie tylko kompleksowe leczenie, ale i zamierzasz poprawić estetykę swoich zębów możesz wypełnić formularz znajdujący się tutaj.
Weź ze sobą wszelkie materiały, które mogą według Ciebie pomóc nam w trakcie leczenia. Zwłaszcza: swoje zdjęcia w uśmiechu z czasów, gdy jeszcze Twoje zęby wyglądały dobrze, zdjęcia pan tomograficzne – jeśli masz lub boczne czaszki, czy modele gipsowe.
Jeśli celem Twojej wizyty jest pomoc z powodu bólów głowy wypełnij ten formularz.
Jeśli sprowadza Cię ból zęba po prostu przyjdź, resztą zajmiemy się później.
W zakładce ,,Kontakt” znajdziesz wskazówki dojazdu do naszego gabinetu.